Pozycjonowanie


Pozycjonowanie jest jedną z najnowocześniejszych form reklamy, a zarazem najbardziej skuteczną. Dzięki pozycjonowaniu docieramy do bezpośredniej grupy odbiorców, na której Państwu zależy.

Na czym polega pozycjonowanie?
Pozycjonowanie to nadanie odpowiedniej pozycji / miejsca w wyszukiwarce Państwa stronie internetowej.
Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie:
Gdy klient wpisze do wyszukiwarki słowo lub zdanie [tzw. keywords - słowa kluczowe] związane z działalnością Państwa firmy otrzyma on wyniki w postaci wielu adresów do różnych stron.
Nasza działalność sprawi, że Państwa strona będzie się znajdować w pierwszej 10 wyników w najpopularniejszych wyszukiwarkach takich jak Google.

Jakie są koszty i jaka jest gwarancja?
Koszt pozycjonowania jest uzależniony od słowa kluczowego na jakie zdecyduje się dany klient i wymaga osobnej analizy w każdym przypadku.

Pozycjonowaniem zajmujemy się od kilku lat. Zaczęliśmy to robić gdy w Polsce jeszcze rzadko kto wiedział czym jest pozycjonowanie. Posiadamy wszechstronną wiedzę w tym zakresie i stosujemy tylko legalne metody pozycjonowania w przeciwieństwie, do niektórych firm, które oferują bardzo tanie, nielegalne pozycjonowanie oparte o SPAMowanie innych stron.
My mówimy takiemu procederowi stanowcze nie! Posiadamy własne zaplecze do pozycjonowania stron co daje nam przewagę nad często nieuczciwą konkurencją.

Dajemy gwarancję na nasze usługi. Jeśli strona nie uzyskuje określonej pozycji, nie pobieramy opłat za dany okres rozliczeniowy lub go wydłużamy.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi hasłami, które mają związek z pozycjonowaniem. Specjalnie dla naszych klientów opisaliśmy w przystępny sposób podstawowe zwroty z tym związane.

- słowa kluczowe
- SEO
- SPAM
- Googlewróć do strony głównej działu pozycjonowanie
Corian | Kursy językowe za granicą | Koncerty | Dzwonki | Bursztyn | Hosting Zdjęć