Oferta


Webdesign
Czyli projektowanie stron www. Od początku naszej działalności projektujemy i wykonujemy strony internetowe. Od podstaw tworzymy stronę internetową na zamówienie klienta. Państwa zadaniem jest tylko określenie wymagań, które musi spełniać dany projekt, a my go realizujemy.
Więcej na temat projektowania stron www...


Pozycjonowanie
To nic innego jak reklama w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie polega na umieszczeniu państwa strony na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na interesujące państwa hasło.
Więcej na temat pozycjonowania...


Hosting
To nie tylko utrzymanie strony na serwerze. To także stały nadzór, kopie zapasowe oraz ciągłe testy sprawności tak aby państwa strony działały szybko i bez problemów.
Więcej na temat hostingu...


Reklama
Reklama to ważny aspekt działalności każdej, nawet najmniejszej firmy. Trzeba dobrze zareklamować swój produkt żeby się sprzedawał. My zrealizujemy internetową kampanię reklamową dzięki której zaistnieją państwo w internecie.
Więcej na temat reklamy...


Fotografia - nowość!
Łatwiej kreować wizerunek firmy gdy klienci widzą z kim mają do czynienia. Gdy widzą państwa firmę oraz mogą zapoznać się lepiej z tajnikami państwa pracy. We współpracy z kilkoma zdolnymi fotografami z Trójmiasta oferujemy naszym klientom profesjonalne sesje, które pomogą stworzyć dobry wizerunek dla firmy.
Więcej na temat fotografii...


Corian | Kursy językowe za granicą | Koncerty | Dzwonki | Bursztyn | Hosting Zdjęć